آموزش تكنيكي هاي خياطي خانم عمراني

آموزش تكنيكي هاي خياطي خانم عمراني

فيلم آموزش خياطي خانم عمراني

لباس‌هاي جلو باز (دكمه در جلو لباس) توسط خانم سيما عمراني
براي كليه يقه‌ها اگر بخواهيم جلو لباس باز باشد و دگمه بخورد به وسط جلو ۲ سانتيمتر براي جاي دگمه اضافه كرده و فرم يقه به همان حالت شكل يقه ادامه مي‌دهيم و بعد سجاف را هم بعد از اينكه ۵ تا ۷ سانتيمتر از سرشانه داخل شانه شديم و ۵ تا ۷ سانتيمتر از وسط جلو پائين لباس داخل لباس شديم به شكل فرم يقه و خط صاف وسط جلو سجاف را درست مي‌كنيم.

 

 

بالاتنه دراپه- ثريايي– چپ و راستي شماره يك
براي بلوز يا پيراهن چپ و راستي (ثريايي ۱) از الگوي بالاتنه استفاده كرده و به صورت لباس مجلسي- معمولي و يا آزاد آن را اضافه كرده براي درست كردن حالت چپ و راستي از وسط جلو روي خط كمر ۱۰ تا ۱۲ سانتيمتر (بستگي به سايز دارد)
۱۰ براي سايز زير ۴۰
۱۱ براي سايز ۴۰ تا ۴۴
۱۲ براي سايز ۴۴ به بالا

 


به بيرون رفته ۴ سانتيمتر بالا رفته و آن را به گوشه گردن كه ۱ تا ۲ سانتيمتر داخل شانه شده‌ايم وصل مي‌كنيم براي اينكه خط يقه شل نايستد از وسط خط يقه ثريايي يك خط ۷ سانتيمتر به طرف بالاتنه كشيده و از هر طرف ۱ تا ۵/۱ سانتيمتر به صورت ساسون به انتهاي خط وصل مي‌كنيم. اين ساسون را در الگو مي‌بنديم طوري كه خط ساسون كه به طرف سرشانه مي‌باشد روي خط پائين ساسون كه به طرف كمر مي‌باشد بخوابد با اين كار لقي يقه گرفته مي‌شود و از ۱۰ تا ۱۲ سانتيمتر كه روي كمر بيرون رفته بوديم به پائين وصل مي‌كنيم مي‌توانيم براي اين لباس از ساسون‌ها استفاده كنيم تا بيشتر جذب تن شود و مي‌توان از دوخت ساسون‌ها صرف‌نظر كنيم تا كمي آزادتر بايستد در اين مدل ثريايي يا چپ و راستي روي خط ساسون زير سينه دگمه مي‌خورد و يا با بند، انتهاي خط يقه و كمر را به پهلو وصل مي‌كنيم.
توجه: اگر ما اين لباس را بدون الگو برش زديم براي اينكه لقي يقه گرفته شود از گوشه گردن خط شانه ۲ سانتيمتر روي يقه آمده و به گوشه شانه طرف حلقه وصل مي‌كنيم، خط شانه در طرف يقه كمي پائين مي‌آيد و بعد اينكه بعد از پوشيدن لباس در جاي خود قرار بگيرد باعث كشيدگي يقه مي‌شود و از شل بودن آن جلوگيري مي‌كند.
مقدار پارچه مورد نياز: دو قد با عرض ۱۵۰ مي‌باشد. قد به دلخواه مي‌باشد براي اندازه‌گيري قد از گوشه گردن روي شانه سانتيمتر را گذاشته و تا پائين لباس را اندازه زده. آستين از كنار بالاتنه برش مي‌خورد.

 

 

فيلم آموزش خياطي خانم عمرانيفيلم آموزش خياطي سيما عمرانيآموزش خياطي خانم سيما عمراني

ادامهـ مطلبـ
| ۱۶ اسفند ۱۳۹۶ | ۰۲:۰۸:۳۷ | خياط
،

فيلم آموزش خياطي راوندي

قيمت : 28,000 تومان 22,000 تومان

يكي ديگر از بهترين مجموعه هاي آموزش خياطي كه مي توان از ان به عنوان مجموعه اي كامل نام برد چيزي نيست جز مجموعه آموزش خياطي آقاي راوندي.اين مجموعه در ۷ ديسك تهيه و تدارك ديده شده است و مي تواند براي شما علاقه مندان به هنر خياطي بسيار مفيد و كارآمد باشد.كارهاي ايشان را معخولا از شبكه هاي مختلف تلويزيوني به خصوص شبكه اموزش حتما ديده ايد.

ايشان متد خياطي پارسي را با بياني بسيار ساده و روان به اموزش قدم به قدم تمام مباحث مهم خياطي مي پردازند و شما را از هرگونه رفتن به كلاس هاي اموزشي بي نياز خواهند كرد.اما شايد بخواهيد بدانيد كه مجموعه آموزش خياطي قاسم راوندي چه سر فصل هايي به شما اموزش داده مي شود , براي دريافت اين پاسخ پيشنهاد مي كنيم در ادامه مطلب با ماا همراه باشيد تا به معرفي هر چه بيشتر اين مجموعه بپردازيم :

 

 

      آموزش كامل خياطي آقاي راوندي به صورت كامل با قيمت ۲۲ هزار تومان در ۷ حلقه دي وي دي

 

آموزش خياطي آقاي راوندي

 

  آموزش كامل خياطي آقاي راوندي به صورت كامل با قيمت ۲۲ هزار تومان در ۷ حلقه دي وي دي

شما در مجموعه آموزش خياطي قاسمي راوندي با عناوين زير آشنا خواهيد شد :

معرفي انواع پارچه و آشنايي با چرخ خياطي و نحوه كار با آن

نحوه آموزش دوخت دكمه و آشنايي با جا دكمه

اموزش دوخت مغزي در مدل خهاي صاف و اريب

اموزش دوخت انواع جيب درز بغل

آموزش دوخت جيب هايي با مدل دو فيلتوي

اموزش شكاف دم دستو دوبل براي آستين هاي كوتاه

آموزش اندازه گيري انواع دامن و شلوار

آموزش كار با الگوي دامن

آموزش انواع دوخت دامن در مدل هاي مختلف

اموزش دامن هاي پيلدار همراه با كار با الگوي انها

آموزش خياطي قاسم راوندي

  آموزش كامل خياطي آقاي راوندي به صورت كامل با قيمت ۲۲ هزار تومان در ۷ حلقه دي وي دي

اگر مي خواهيد در زماني بسيار كوتاه در متد پارسي خياطي به مهارت بالايي دست يابيد پيشنهاد مي كنيم آموزش خياطي استاد راوندي را حتما تهيه نماييد و حتما در زماني مناسب اقدام به تماشاي تمام مباحث اموزشي در اين مجموعه نماييد.به شما قول خواهيم داد اگر در كارتان كمي تلاش و پشتكار به خرج دهيد مي توانيد با در اختيار داشتن چنين مجموعه ايي خيلي زود شما هم تبديل به يك خياطي ماهر شويد.

از ديگر عناويني كه مي توان در اين مجموعه ارزشمند يافت مي توان به موادر زير اشاره كرد :

اموزش با نحوه حذف ساسون دامن

آموزش كار با الگوي دامن هاي مدل دار

آموزش الگوي دامن كلوش

اموزش برش دادن دامن هاي نيم كلوش

آموزش الگوي دامن هاي ترك

آموزش دوخت و كار با الگوي دامن هاي دورپيلي

آموزش كار با انواع الگوي شلوار

آموزش دوخت انواع شلوار زنانه در طرح هاي مختلف

اموزش كار با الگوي دامن هاي مدل شلواري

نحوه صحيح اندازه گيري بالاتنه پشت و آموزش انواع سايز بندي

فيلم آموزش خياطي راوندي

شما مي توانيد فيلم آموزش خياطي راوندي را در اين مجموعه توسط كامپيوتر و يا دستگاه هايپلير خانگي تماشا نماييد.با در اختيار داشتن چنين مجموعه ارزشمندي بسياري از هزينه هاي جانبي شما كاهش خواهد يافت. مثلا ديگر نياز نيست براي يادگيري خياطي به اموزشگاه ها برويد و وقت و پول خود را هدر دهيد. نياز نيست تا براي يادگيري نكته اي كوچك به اين وو ان زنگ بزنيد و به كتاب هاي مختلف مراجعه نماييد.

شما تنها با در اختيار داشتن آموزش خياطي عليرضا قاسمي راوندي مي توانيد بر تمامي مشكلات بالا افئق آييد و به راحتي و در زماني كم و هزينه اي اندك يك بار براي هميشه خيال خود را راحت كرده و خود را به يك خياط ماهر تبديل سازيد.خياطي آسان خواهد شد در صورتيكه شما يك استادخوب براي اموزش داشته باشيد و چه شخصي بهتر از ايشان كه مي توانندد هر انچه شما از خياطي نياز داريد را با ساده ترين روش هاي ممكن اموزش دهند.

همانطور كه در بالا نيز اشاره كرديم مجموعه آموزش خياطي استاد قاسمي راوندي شامل هفت ديسك كه در قالب DVD ارائه شده است به شما عزيزانعرضه مي گردد. شما مي توانيد براي تهيه اين مجموعه ارزشمند به يكي از روش هاي زير اقدام نماييد :

بروي دكمه خريد پستي كليك كرده و همين الان به صورت اينترنتي اقدام به تهيه اين مجموعه نماييد

مي توانيد به صورت تلفني با شماره ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ تماس گرفته و سفارش خود را ثبت نماييد.

همچنين مي توانيد جهت تهيه آموزش خياطي راوندي مشخصات كامل خود از قبيل : آدرس پستي + نام محصول + كد پستي + نام گيرنده را به شماره ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ پيامك دهيد.

آموزش خياطي راوندي

 

 

  آموزش كامل خياطي آقاي راوندي به صورت كامل با قيمت ۲۲ هزار تومان در ۷ حلقه دي وي دي

 

اما از ديگر عناوين آموزشي كه مي توانيد در اين مجموعه ارزشمند با متد خياطي پارسي ملاحضه نماييد مي توان به موارد زير اشاره كرد :

آموزش كار با الگوي آستين

آموزش كار با الگوي بالاتنه پيش

اموزش كار با انواع الگوي يقه جدا

اموزش تبديل كردن الگو مالدر به بلوز

آموزش روش هاي برش پارچه و دوخت انواع بلوز

آموزش برش انواع يقه هاي سرخوداموزش دوخت طرح هيا آستين رگلان

خياطي راوندي

اما در ديگر دي وي دي هاي اين مجموعه ارزشمند با متد پارسي شما با عناوين زير مي توانيد آشنا شويد :

آموزش با رگلان نيمه تنگ

اموزش دوخت آستين كيمونو

آموزش دوخت انواع شنل كلاه دار

اموزش دوخت دامن عروس در مدل هاي مختلف

آموزش دوخت انواع دامن پليسه راسته

آموزش كشيدن كادر براي انواع دامن

آموزش دوخت انواع دامن جيب دار

آموزش دوخت مدل هاي مختلف براي آستين و يقه

آموزش دوخت يقه دراپه

آموزش خياطي بدون پرو كردن

خياطي آقاي راوندي

 

 

  آموزش كامل خياطي آقاي راوندي به صورت كامل با قيمت ۲۲ هزار تومان در ۷ حلقه دي وي دي

 

تمام موارد بالا را مي توانيد در فيلم آموزش خياطي آقاي راوندي كه در قالب هفت ديسك ارائه شده است با كيفيت بسيار عالي مشاهده نماييد و هرگاه كه نياز داشتيد هر بخشي از آموزش را بارها و بارها براي خودتان تكرار نماييد تا در ان مبحث به مهارت لازم دست يابيد.اين مجموعه در مقايسه با ساير آموزش هايي كه در اين زمنيه ارائه شده است بي شك يكي ازز بهترين ها مي باشد و مهمترين دليل ان وجود استاد ماهي چون جناب آقاي راوندي است كه به سادگي هر چه تمام تر به بيام مفاهيم و اصول مهم خياطي مي پردازند و شما مهم نيست در چه سطحي از مهارت در اين رشته قرار داريد چه مبتدي و چه حرفه اي مي توانيد زا بخش هاي مختلف اين اثر ارزشمند نهايت استفاده را داشه باشيد و خيلي زود شما هم به يك خياط حرفه اي تبديل شويد.

اما در ديگر ديسك هاي مجموعه خياطي آقاي راوندي شما با عناوين زير مي توانيد آشنا شويد :

آموزش دوخت الگوي جليقه زنانه

اموزش دوخت انواع آستين دو تكه

اموزش دوخت دامنه پليسه اريب

آموزش دوخت انواع شلوار

آموزش دوخت يقه شانه

آموزش دوخت انواع چادر نماز و چادر مشكي

آموزش دوخت سه جاف

آموزش بريدن انواع آستين

آموزش دوخت انواع يقه ۷

آشنايي با دوخت انواع پيراهن مردانه

آموزش دوخت يقه انگليسي سرخود

خياطي استاد راوندي

خياطي استاد راوندي به گونه اي انجام مي شود كه شما رد هر سطحي از اموزش باشيد مي توانيد به خوبي با مجموعه ايشان ارتباط برقرار كرده و خيلي زود خود را در سطح بالايي از مهارت دريابيد.شما مي توانيد بدون نياز به هرگونه اموزشگاهي و بدون نياز به مطالعه هرگونه كتابي تنها و تنها با در اختيار داشتن اين مجموعه ارزشمند به انچه كه مي خواهيد دست يابيد و اين تنها به خاطر سبك به خصوص ايشان در انتقال مفاهيم خياطي مي باشد كه شايد ساير اساتيد ديگر نتوانند به خوبي سادگي ايشان اين كار را انجام دهد.

در بخش هاي بعدي از فيلم آموزش خياطي راوندي شما با عناوين ديگري كه در زير اورده ايم مي توانيد آشنا شويد :

آموزش دوخت اواع شلورا مخصوص دوران حاملگي

اموزش دوخت دامن در سبك هاي گوناگون

اموزش كار با انواع الگوي پيراهن مردانه

اموزش كار با الگوي يقه دراپه

اموزش دوخت كت پهلو و آشنايي با لاگوي آن

اموزش دوخت يقه شل

شما با تهيه مجموعه خياطي آقاي قاسمي راوندي مي توانيد حاصل ده ها سال تجربه و زحمات ايشان را در قالب يك مجموعه دي وي دي دريافت نماييد و با پرداخت هزينه اي بسيار اندك مربي بسيار با تجربه يا رد منزل خود داتشه باشدي كه مهمترين و پركاربردترين عناوين رشته خياطي را به شما خواهد اموخت. ده ها ساعت اموزش و بيش از ده ها روش مختلف و تكنيك هاي ناب خياطي در اين مجموعه ارزشمند براي شما قرار گرفته است.

شما مي توانيد درهر كجاي كشور كه هستيد تنها با چند كليك ساده از طريق سايت هنر خياطي همين الان اقدام به تهيه خياطي راوندي نماييد و در كمتر از چند روز انرا درب منزل خود دريافت نموده و از اين پس خيالتان راحت باشد كه شما هم يكي از بهترين هاي خياطي را در اختيار داريد .

ادامهـ مطلبـ
| ۱۵ اسفند ۱۳۹۶ | ۱۱:۴۶:۵۹ | خياط
،

شوميز يقه دلبري

شوميز يقه دلبري
ميزان پارچه: يك متر و نيم با عرض cm150
الگو و برش: از الگوي پايه با آزادي دلخواه استفاده مي‌كنيم. اگر بخواهيم بدون اينكه شوميز زياد گشاد شود و زير برش چين يا پيلي بخورد، از پنس سرشانه استفاده كرده، پنس سرشانه را مي‌بنديم و به زير حلقه انتقال مي‌دهيم. در اين رابطه مي توانيد با استفاده از مجموعه فيلم آموزش خياطي سيما عمراني ميزان مهارت خود را بالا ببريد.

سرشانه پشت و جلو را بهم وصل مي‌كنيم بطوري كه در گوشه گردن مماس و از طرف حلقه ۱ تا cm5/1 سرشانه روي هم قرار بگيرد.
از گوشه گردن جلو cm4 تا ۶ روي هلال يقه پائين آمده و هلال به كارور در حلقه وصل مي‌كنيم. (شكل۱)
از گودي يقه پشت cmتا۸ پائين رفته، موازي با سينه و كارور به حلقه پشت وصل مي‌كنيم (شكل۱)


خطوط طراحي شده را برش زده و از الگوي جلو و پشت جدا مي‌كنيم. (شكل۳) بدست مي‌آيد.در ضمن علاوه بر مجموعه دي وي د ي ايشان مي توانيد از مجموعه كتاب آموزش خياطي خانم عمراني نيز در اين زمينه استفاده نماييد.
اگر بخواهيم زير برش در قسمت جلو چين يا پيلي بخورد طوري كه قسمت پائين لباس گشاد نشود، ادامه پنس سرشانه را در شكل (۲) برش مي‌زنيم و پنس زير حلقه را مي‌بنديم. فضاي ايجاد شده در شكل (۲) براي چين يا پيلي مي‌باشد. مانند شكل (۲) سجاف را طراحي كرده و روي كاغذ ديگر رولت كرده و برش مي زنيم. مانند شكل الگوها را روي پارچه برش مي‌زنيم.
دوخت: سجاف را لايه چسبانده به جلو بالاتنه مي‌دوزيم. خط برش شكل (۲) را با چين يا پيلي اندازه طبيعي خود مي‌كنيم. برش شكل (۲) و برش شكل (۴) بايد بين دو لايه شكل (۳) در سرجاي خود دوخته شوند.

 

اموزش خياطي خانم عمراني سيماي خانواده فيلم آموزش خياطي خانم عمراني در سيماي خانواده , ,  كتاب خياطي سيما عمراني

متد گرلاوين , آموزش خياطي آقاي راوندي

ادامهـ مطلبـ
| ۶ اسفند ۱۳۹۶ | ۱۱:۲۱:۰۲ | خياط
،
آموزش تكنيكي هاي خياطي خانم عمراني
نام عنوان 。。。

با شرح مختصر 。。。

NEW

جستجوگر

درباره ما

رمزینه بارکد


آمار

افراد آنلاين : 1
بازديد امروز : 0
بازديد ديروز : 0
بازديد كل : 0

↑ برو بالا

سرویس وبلاگدهی فارسی یا پارسی رایگان